Aras Kargo Öğle Arası Saatleri 2022

Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından biri olan Aras Kargo Öğle Arası saatleri 2022 yılında aşağıdaki gibi güncellenmiştir. Aras kargo mobil dağıtım günlerinden de bahsettiğimiz bu yazımızda bu kargonun çalışma saatleri hakkında bütün soruların cevabı aşağıdadır:

Aras Kargo Öğle Arası Saatleri

Aras Kargo şirketinde öğlen arası tatili yoktur ve bütün şubeler öğlen arasında mesai yapmaya devam etmektedir. Şubelerde çalışanlar münavebeli olarak öğlen yemeklerini yemektedirler ve müşterilerine daha iyi hizmet vermek için kesinlikle mesailerine ara vermemektedirler. 

Aras Kargo Hafta İçi ve Hafta Sonu Çalışma Saatleri, Açılış ve Kapanış Saatleri

Hafta içi 8:30 ile 18:00 saatleri arasında,

Cumartesi günleri ise 8:30 ile 15:00 saatleri arasında çalışmaktadır.
Pazar günleri kurum kapalıdır.

ARAS KARGO DAĞITIM SAATLERİ 2021

Tüm gönderiler hafta içi 8:30 – 18:00 ve Cumartesi 8:30 – 15:00 saatleri arasında teslim edilmektedir.

Bunun dışında kargonun alıcıya ulaştırılma süresi, uzaklığa, seçilen tarifeye ve hava koşullarına bağlı olarak değişmektedir. 600 km ve altı mesafelerde gönderiler 1 iş günü içinde, 600 km üstü mesafelerde ise 2 iş günü içinde alıcıya ulaştırılmaktadır.

Aras Günaydın Hizmeti

Aras Günaydın hizmetinde, gönderiler bir sonraki iş gününde saat 10:00’a kadar alıcıya teslim edilir.

Gün İçi Tarife Hizmeti

Aras Gün İçi tarifesinde saat 11:00’a kadar şubeye bırakılan paketler aynı gün teslim noktasına ulaştırılır. Uçaklı tarifede ise karayolu ile 48 saatte dağıtımı yapılacak paketler 24 saat içinde dağıtılır.

ARAS KARGO ÖĞLE ARASI VAR MI?

Aras Kargo’da öğle arası yoktur. Çalışanlar dönüşümlü olarak yemek molasına çıkmaktadır. Bu nedenle öğle saatleri arasında tüm şubeler açıktır ve gönderileri hem teslim almaya hem de teslim etmeye devam etmektedir.

HİZMETLER HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN

  • Gönderilerinizin durumuyla ilgili tüm bilgileri Aras Kargo Müşteri Hizmetleri numarası olan 444 25 52 hattını arayarak öğrenebilirsiniz.
  • Bu sayfada yazılı bilgileri resmi sitesinden elde ettiğimiz bilgiler kapsamında yazdık. Dolayısıyla da ilgili firmanın hizmet saatlerinde değişiklik yapma hakkı olacağı için burada belirtilen saatlerden ayrı saatlerde hizmet verilebilir.
  • Bunun olacağını pek sanmıyoruz. Ancak sizler yine de önemli bir durumda gerekirse 444 25 52 numarasından yada resmi sitelerinden bilgi edinerek hizmet almaya çalışınız. 

ARAS KARGO MOBİL ALAN

  • Hizmet alanlarının haricinde kalan 3332 yerleşim merkezine kesintisiz hizmet verebilmek için geliştirilen mobil alan uygulaması ile, hizmet alanlarının dışındaki tüm bölgelere dağıtım yapılabilmektedir.
  • Haftanın bazı günlerinde standart çalışma saatlerinden bağımsız olarak hizmet alanları içinde kalmayan mevkilere ve yerleşim birimlerine gönderiler teslim edilmektedir.
  • Mobil alan servisinde gönderilerin ulaşma süreleri, alıcının bulunduğu yere göre standart gönderim sürelerinden farklı olabilmektedir.