Citibank Çalışma Saatleri ve Öğle Arası 2021

Bu yazımızda 2021 yılı için Citibank saat kaçta açılıyor ve Citibank saat kaçta kapanıyor, ayrıca Citibank öğlen arası saatleri kaç  sorularının cevabını açıkladık. 

Citibank Saat Kaçta Açılıyor

Pandemi süreci her sektörü etkilediği gibi finans sektörünü de etkilemiştir. Covid 19 tedbirleri kapsamında banka çalışma saatleri her banka için farklı olabilir. Citibank saat kaçta açılıyor sorusunun cevabı özetle şu şekildedir: Saat 09:00 

Citibank Saat Kaçta Kapanıyor

Diğer bankalar gibi Citibank kapanış saati 17:00'dır. 

Citibank Öğlen Arası Saatleri

Genel olarak bankaların açılış saatleri hemen hemen bütün bankalar için saat :09:00'dır. Öğle arasına saat 12:30 'da girilip 13:30'da ise öğle arası sona ermektedir. Ayrıca bankaların akşam kapanış saati ise 17.00'dır. 

Citibank Saat Kaçta Öğle Arasına Giriyor?

Bütün bankalar saat 12:30'da öğren arasına girmektedir. Citibank'ta da öğren arası 12:30 - 13:30 saatleri arasındadır. Ancak bazı bankaların bazı şubeleri öğlen arası da hizmet vermektedir. Bununla birlikte bazı il yada bazı şubeler için öğle arası saatleri değişiklik gösterebilir. 

Hayati bir konu için muhakkak resmi sitelerinden bilgi almanız gereklidir.  

Citibank Müşteri Hizmetleri Numarası

Citibank Müşteri Hizmetleri numarası 0850 222 0500 numarasını aramanız gereklidir. Bu numarayı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Bu hattı aradığınızda mesai saatleri içinde Türkçe destek alabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri içinde aramanız halinde Türkçe dil desteğinde canlı olarak müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. 

Hafta içi mesai saatleri dışında aramanız halinde telesekreterden Türkçe destek alabilirsiniz. Ancak müşteri hizmetleri ile görüşmek istemeniz halinde ingilizce dil desteği ile destek alabilirsiniz. 

Citibank Kimin

Amerikan menşeli bankadır. Türkiye'de 1975 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Amerikan Merkez Bankasını kuran 6 aileden bir tanesidir bu bankanın sahipleri.