Tacticool - 5v5 Top-Down APK Battlefield Android ve İOS İndir

Tacticool - 5v5 top-down battlefield son dönemlerde ortaya çıkan en iyi android oyunlardan biri. Savaş ve taktikler içeren bu oyun ekip halinde daha zevkli olarak oynanmaktadır. Bu oyunun ücretsiz versiyonu olmakla birlikte ücretli sayfaları da mevcuttur. Bu makalemizi okumadan tacticool oyununu indirmemenizi hatta oynamaya başlamanızı öneriyoruz.

Tacticool 5v5 Apk İOS ve Android Download İndir

Android Tacticool İndir

İOS Cihazlar için Tacticool İndir

Tacticool 5v5 Oyununun İndirilme Sayısı ve Kullanıcı Yorumları

Şuan ki tabloda bu oyunun toplamda indirilme sayısı 1 milyonu aşmış durumda. Plas Store’de oyunu indirenlerin vermiş olduğu puan 4.5 üzerinde. Ayrıca oyun hakkında yapılan yorumlarda hemen hemen hiçbir kullanıcı olumsuz yorum yapmamış.

Tacticool’u Arkadaşlarınızla Birlikte Oynayabilirsiniz

Kendi ekip arkadaşlarınızla oyunu oynama imkanına sahipsiniz. Ancak oyun içinde kendi arkadaşınızı vurabilirsiniz. Bazı kullanıcılar bu durumu eleştirmiş olsa da, bana göre bu şekilde olması gerçekçiliğini artırmaktadır.

Tacticool 5v5’in En Olumsuz Tarafı İnternetsiz Oynama İmkanı Olmaması

  • Oyunu bir çok açıdan taktir etsek de benzeri oyunlarda olduğu gibi internetsiz oynanmaması bana göre en olumsuz tarafı.
  • Gelecek güncellemelerde internetsiz şekilde de oynanacak olması halinde oyunun tadından yenmeyecek gibi.
  • Ayrıca oyunun internet kullanım oranı biraz yüksek gelebilir. Bunun için wife açıkken oynamanız daha sağlıklı olabilir.

Bu Oyun Tam Bir Taktik Geliştirme Oyunu

Oyunda sadece geliştirilmiş silahlar ile güçlü bir oyuncu olması sizi başarıya ulaştırmayacaktır. Bu oyun tam bir taktik oyunu. Açıkçası oyuna yeni başlamış güçsüz bir oyuncu dahi iyi taktikler ile iyi bir seviyeye yükselebilir yada güçlü rakipleri karşısında tutunabilir.

Tacticool Ücretli midir?

  • Oyunu play store mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Ancak bazı şeyler için ek ücret ödemeniz gereklidir.
  • Ancak bana göre ücretsiz versiyonları oyundan yeteri kadar zevk almanız için yeterlidir.

Not: Olumsuz bir tabloyla karşılaşmamak için muhakkak parola korumasını ilk indirme aşamasında ayarlayınız.

Tacticool Sohbet Odalarında Arkadaş Edinebilirsiniz

Bu oyunda da sohbet imkanı söz konusu. Diğer oyuncular ile iletişim kurabilir, onlarla arkadaşlık oluşturabilir hatta oyun esnasında taktikler oluşturabilirsiniz.

Tacticool APK Boyutu Ne Kadar?

Android telefonlar için boyutu 44 mb

Oyun Hakkında ki Değerlendirmem

Bende bu oyunu Samsung j7 Prime telefonuma indirerek oynamaya başladım. Öncelikle ücretli önerilerini hiç kullanmadım. Oyun beni kendine çok bağladı diyebilirim. Bu sebepten dolayı çok fazla internet yedim diyebilrim. 

Oyun kısaca çok zevkli ve gece yatarken aklıma gelmesi beni çok uykusuz bıraktı. 

© 2019 Yeni-kimlik.com Tüm hakları saklıdır.