Turkcell Bedava İnternet Paketleri - KAMPANYALAR BİR ARADA!

Turkcell aboneleri her yıl olduğu gibi bu yılda da bedava internetten faydalanmaya devam ediyor. Hattını Turkcell’e taşıyanlar, Turkcell uygulamalarını telefonlarına indirenler ya da TL yükleyenler 1 GB ile 10 GB arasında bedava internet kazanabiliyor. Sadece faturalı aboneler için değil faturasız aboneler için de pek çok tarife bulunuyor. Turkcell bedava internet paketleri şu şekildedir;

Turkcell SİM Uygulaması İndirim Paylaş 1 GB Kazan

Turkcell bedava internet kazanmak isteyenler SİM uygulamasından faydalanabilirler. Bu paketten bedava internet kazanmak için bireysel hatlı Turkcell abonesi olmak gerekiyor. Turkcell aboneleri yalnızca 1 kez yararlanabilirler.

SİM uygulaması modadan astrolojiye, dekorasyondan yemek tariflerine kadar pek çok konuda hayatı kolaylaştırıcı bilgiler içermektedir. Uygulamadan İndirim Paylaş kullanan aboneler 1 gün süreyle kullanabilecekleri 1 GB bedava internet kazanırlar.

Paycell ile Fatura Öde 1 GB İnternet Kazan

paycell turkcell bedava internet

7 Ocak ile 28 Şubat arasında Paycell uygulaması ya da Turkcell mağazalarıyla ödenecek ilk kurum faturasında 1 GB internet kazanılır. Turkcell bedava internet 2019 paketleri içinde bu kampanya yalnızca 1 kez kullanılabilir. Kampanyaya katılmak isteyen aboneler “FATURA” yazarak 5955’e göndermelidirler.

Yeni Abonelere 1 GB ya da 3 GB Bedava İnternet

yeni abonelere turkcell bedava internet

7 Mart 2019’a kadar geçerliliği olan kampanyadan mobil hat kullanıcıları Turkcell’e geçiş yaparlarsa ya da yeni bir hat alırlarsa faydalanabilirler. Bu kampanya ile 12 fatura dönemi süresince ayda 1 GB ya da 3 GB bedava internet hakkı elde edilir.

Sen Yap Diye Kampanyasıyla 25 GB Hediye İnternet

sen yap bedava internet kampanyasi

10 Mart 2019’a kadar geçerli olacak Sen Yap Diye kampanyası ile Turkcell aboneleri 25 GB kazanabilir. Faturalı ya da faturasız aboneler hediye internet kazanmak için BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmelidirler. Bu kanaldaki görevleri yaparak 25 GB’a varan internet hakkı elde edebilirler. Bu görevler şunlardır;

-          11 Şubat – 17 Şubat arasında Dergilik uygulamasını indirerek telefonlarına 25 yayın yükleyen aboneler 1 gün geçerli olacak 3 GB internet kazanırlar.

-          18 Şubat – 24 Şubat arasında Yaani uygulaması ile Yaani arama motorunu kullanan aboneler 25 arama yaptıklarında 1 gün geçerli olacak 3 GB bedava internetin sahibi olurlar.

-          25 Şubat – 3 Mart arasında Lifebox uygulamasını telefonlarına indiren ve telefon rehberlerine yedekleme işlemi yapan aboneler 1 gün geçerli olacak 3 GB internet kazanabilirler.

-          4 Mart – 10 Mart arasında Paycell uygulamasıyla bir defada 25 TL ve üstü yapılan harcamalarda 1 gün geçerli olan 10 GB internet kazanılabilir.

Fiber Evden Cebe Taşan Paketler ile 24 GB Bedava İnternet

fiber evden cebe

31 Mart 2019’da sona erecek kampanyadan hem Hazır Kartı olan hem de faturasız hatta sahip olan aboneler faydalanabilir. 1 yıllık sözleşme ile Fiber Evden Cebe tarifesi ile ayda 2 GB olmak üzere toplamda 24 GB kazanılabilir.

BiP uygulamasından Turkcell Fiber kanalını takip eden aboneler Turkcell bedava internet kodunu bu kanaldan alarak bir yıl boyunca 24 GB internet paketi alabilirler. AKK’sız Turkcell Fiber’den yararlanana aboneler ayrıca ilk ay 100 Mbps hediye kazanırlar. Limitsiz internete sahip olan aboneler Fizy, TV Plus, BiP, Lifebox ve Dergilik uygulamalarına da sahip olurlar. Kampanyaya katılmak isteyen Turkcell aboneleri 0532 532 00 00 numaralı Turkcell Superonline müşteri hizmetleri hattını arayabilirler ya da internetten başvuru yapabilirler. İnternet yoluyla başvuru yapmak için superonline.net ya da turkcell.com.tr adreslerine girmek yeterlidir.

Faturalı Haydi Gel Kampanyası ile Ayda 1 GB ya da 3 GB Hediye İnternet Kazanma Fırsatı

haydi gel

Turkcell faturalı hatta geçen aboneler 1 yıl boyunca her ay 1 GB ya da 3 GB internet kazanabilirler.

Yılda her ay 1 GB bedava internet kazandıran tarifeler; Akıllı 2 GB – 3 GB – 5 GB, Engel Tanımayan Hepsi 1 GB – 2 GB – 5 GB, Faturalı 2 GB – 3 GB – 4 GB Plus, Faturalı Avantaj 5 GB, Fırtına 2 GB, GNC 4 GB, Lifecell Fırsat 5 GB, Lifecell Seçmece Karışık 1 GB, Turbo 1 GB, Turbo Avantaj 2 GB, Turbo Eko 1 GB, Turbo Yeni 3 GB, Yeşil Beyaz 2 GB – 4 GB tarifeleridir.

Yılda her ay 3 GB bedava internet kazandıran tarifeler; Faturalı 11 GB – 7 GB – 3 GB, Fırtına 16 GB – 4 GB – 8 GB, GNC 8 GB - 12 GB – 16 GB - 20 GB, İnterneti Bol 6 GB, Kamu Kurum 2 GB – 4 GB – 8 GB, Lifecell Fırsat 7 GB – 9 GB, Lifecell Plus 3 GB – 5 GB, Platinum 10 GB – 12 GB – 15 GB – 18 GB – 20 GB – 25 GB – 35 GB – 50 GB, Platinum Mega 10 MB – 15 MB – 20 MB, Turbo 2 GB – 3 GB – 4 GB – 5 GB – 6 GB – 7 GB, Turbo Avantaj 3 GB – Turbo Bizbize 3 GB – 5 GB – 7 GB, Turbo Ekstra 2 GB – 4 GB – 5 GB – 6 GB, Yeşil Beyaz Platinum 16 GB – 32 GB tarifeleridir.

Aboneler 49 TL ve üstü paketlere geçtiklerinde her ay 3 GB bedava internet, 49 TL’den daha düşük paketlere geçtiklerinde ise her ay 1 GB hediye internet kazanırlar. İnternet hediyeleri 1 yıl boyunca her ay tanımlanmaktadır.

Emocan Çocuk Uygulaması ile 5 GB Bedava İnternet

1 Ocak 2020’ye kadar geçerli olacak uygulamada aboneler, çocuklarının telefonda harcadıkları süreyi kontrol edebilirler. Uygulamayı indiren Turkcell aboneleri, çocuklarının telefonla ne kadar meşgul olacaklarını belirleyebilirler. Uygulamanın indirilmesi halinde abonelere aylık 5 GB hediye internet verilir.

Emocan Çocuk uygulaması ücretsiz olup hem Android hem de iOS işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Uygulamayı indirmek isteyen aboneler Google Play ya da AppStore’a Emocan Çocuk yazmalıdırlar. Emocan Çocuk için Android cihazlarda gerekli sürüm 6,0 ve üstüdür. Ayrıca akıllı telefonların en az 2 GB RAM’i olmalıdır. IOS cihazlarda ise en az 10,3 ve üstü sürümlü işletim sistemine sahip cihazlar ile 5s ve üstü iPhone’lar gerekmektedir.

Emocan Çocuk uygulamasını kullanmak için Turkcell aboneleri 2200’a “EMOCAN COCUK” yazarak göndermelidirler. Emocan Çocuk için abonelerden ilk ay ücret alınmaz ancak sonraki aylarda her ay için 3,99 TL ücret alınır.

Akıllı 5 GB – 1 GB Tarifesi ile Bedava İnternet

Faturalı hatta geçiş yapan Turkcell abonelerine 5 GB internet hediye edilir. Akıllı faturada limit aşma ihtimali yoktur, böylece abonelere sürpriz faturalar gelmez. Tarifeye aylık veya yıllık olarak abone olunabilir.

Akıllı 5 GB paketinde bedava internetin yanı sıra 750 dakika her yöne konuşma hakkı, 1000 adet SMS, Dergilik ve yalnızca Dergilik’te kullanılmak üzere 5 GB internet verilir. Tarifeden yararlanmak isteyen aboneler aylık 47 TL vererek aylık 5 GB internet kazanabilirler. Ayrıca Lifebox’ta 25 GB ücretsiz depolama alanına da sahip olurlar.

Akıllı 5 GB tarifesine geçmek için “GEC AK5GB” yazarak 2200’a gönderilmesi yeterlidir. Aboneler Turkcell müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden ya da Turkcell Hesabım’dan da paket değiştirebilirler.

Turkcell bedava internet güncel tarifelerden biri olan Akıllı 5 GB tarifesi kapsamında, abonelere 1 GB yedek internet hakkı da verilmektedir. Tarifede bulunan internet tükendiğinde bir yıl içinde en çok 3 kez ve her defasında 1 GB olacak şekilde bedava internet kazanılır. Tarifeden yararlanmak için aboneler “YEDEK1GB” yazarak 2200’a göndermelidirler. Yedek internetten faydalanmak için abonelerin Akıllı 5 GB tarifesindeki interneti bitirmiş olmaları gerekmektedir.

Çalışan Yakını Platinum 18 GB Yıllık Abonelik Kampanyası

Faturalı bir tarife olan Turkcell Platinum’da 18 GB bedava internet, her yöne 2000 dakika ve 1000 SMS bulunur. Bu tarifeden Turkcell çalışanlarının yakınları yararlanır. Paketin aylık fiyatı 76 TL olarak belirlenmiştir.

Paketten sadece Turkcell çalışanlarının yakınları faydalanmaktadır. Başvuru yapıldıktan sonraki ilk fatura kesim tarihinde tarife başlamaktadır. Bu tarifede cayma bedeli bulunmaz. Yurt içinde yapılan aramalarda geçerli olan dakikalar, KKTCELL yönüne yapılan aramalarda da geçerlidir. Yurt dışı aramalarında ya da SMS gönderimlerinde hangi paket avantajlı ise abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır.

Tarifeye katılmak için Turkcell çalışanları “CALISAN” yazarak 2200’a göndermelidirler. Çalışan yakınları ise kendi telefonlarından “CALISAN18GB” yazıp 2200’a göndermelidirler. Kampanyanın geçerlilik süresi 31 Aralık 2019 tarihinde bitmektedir.

4,5G’ye Geçen Abonelere 10 GB Hediye İnternet

Bedava internet Turkcell tarifelerinden biri 4,5G’ye geçiş yapan abonelere verilmektedir. Bu tarifede aboneler 10 GB bedava internet kazanırlar. Kampanyadan faydalanmak için SİM kartın 4,5G teknolojisi ile uyumlu olması gerekir. Aboneler Turkcell Cep Merkezi’ne giderek ücretsiz olarak SİM kartlarını değiştirebilirler.

6 Ay Geçerli Bedava 10 GB İnternet

Aboneler hediye internetlerini ancak yurt içi aramalarda kullanabilirler. Bedava internet Turkcell 2222’ye gönderilerek kazanılabilir. Aboneler, 6 ay geçerli olacak 10 GB interneti kullanabilmek için 4,5G uyumlu bir SİM karta ve ses hattına sahip olmalıdırlar. 6 ayın bitiminde GB hakkı son bulur. Kullanılmayan internet hakları devretmez ve iptal edilir. 6 ay geçerli 10 GB bedava internet paketi 31 Aralık 2019’a kadar geçerlidir. Faturalı ya da faturasız hat sahipleri kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanyadan yararlanmak için aboneler Cep Merkezlerinin verdiği promosyon kodunu kullanmalıdırlar. Bunun için “ENHIZLI” yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Turkcell Cep Merkezi’nin verdiği promosyon kodunu 2222’ye kısa mesaj atabilirler. SİM kartlarını değiştiren aboneler kart değişiminden sonraki 1 aylık süre içinde aldıkları kodla beraber SMS gönderdiklerinde 10 GB hediye internet kazanabilirler. Kampanyaya katılmak ücretsiz olup, zaten 4,5G SİM kartı olan aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2019

Turkcell bedava internet kazanma 2019 yılında da farklı uygulamalarla mümkündür. Bu uygulamaları kullanan Turkcell aboneleri 50 GB’a kadar bedava internet kazanılabilirler. BiP, Yaani ve Dergilik gibi Turkcell uygulamaları ile hediye internet kazanmak oldukça kolaydır. Aboneler kendilerine en uygun uygulamalardan birini ya da birkaçını uygulamayı destekleyen cihazlarına yükleyerek bedava internete sahip olabilirler. Hediye internet veren Turkcell uygulamaları şunlardır;

Turkcell Bedava İnternet BiP Kampanyası

BiP uygulamasını kullanan aboneler geçtiğimiz dönemlerde toplam 16 GB’a kadar bedava internet hakkı kazanmıştı. Yapılan güncellemelerle birlikte müşteriler hediye internet kazanmaya devam ediyor. BiP ile bedava internet kazanma kampanyasından faydalanmak için öncelikle bu uygulamanın telefon ya da tablet gibi cihazlara yüklenmiş olması gerekir. BiP ile hediye internet kazanmak isteyen müşteriler aşağıdaki yöntemleri kullanabilirler;

-Turkcell BiP indirildikten sonra uygulama açılmalı ve “Keşfet” bölümüne gelinmelidir. Bu kısma “Enflasyon” yazdıktan sonra gelen ekrandan üye olunur ve tarifedeki internet 2 katına çıkarılır.

-BiP ile bedava internet kazanmanın bir başka yolu da “Keşfet” bölümüne “Kim 1 GB ister” yazmak ve bilgi yarışmasına katılmaktır. Bu yarışma sayesinde farklı boyutlarda hediye internet kazanma şansı elde edilebilir.

-BiP uygulamasında Grup kurarak ve ardından bu grupta sohbet ederek de hediye internet kazanmak mümkündür.

Turkcell Yaani ile Bedava İnternet Kampanyası

Yaani arama motoru ile hediye internet kazanmak isteyen Turkcell aboneleri bu arama motorunu akıllı telefonlara ya da tabletlere yüklemelidirler. Turkcell Yaani indirdikten sonra uygulamaya giriş yapılmalı ve bedava internet hakkı elde edilir. Yaani arama motorunda arama yaptıkça kazanılan internet de artmaktadır.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ aboneleri GNÇ uygulaması ile hediye internet kazanma şansı elde ederler. Bedava internet isteyen müşteriler uygulamayı indirdikten sonra “Çatlat” isimli kısma gelerek bu kısımda kampanyadan yararlanacakları iki günü seçmelidirler. Turkcell GNÇ aboneleri belirlemiş oldukları günlerde uygulamaya giriş yaparak hediye internetlerini alabilirler.

Turkcell Dergilik Uygulaması ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Dergilik uygulamasını indirmemiş olan müşteriler, bu uygulamayı akıllı telefon ya da tabletlerine ilk kez yüklediklerinde, uygulamaya giriş yaptıklarında 1 GB hediye internet kazanırlar. Bedava internet hakkı hem faturalı hem de faturasız aboneler için geçerlidir.

© Yeni-kimlik.com Tüm hakları saklıdır.