Bilgiler

ÇEKMEKÖY İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ

Telefon: (0216) 642 9898 
Fax: (0216) 641 8077
Adres: Mehmet Akif Ersoy, Şahinbey Cd. No:69, 34782 Çekmeköy/İstanbul
Fax: (0216) 641 8077
YENİ KİMLİKLER İÇİN ONLİNE RANDEVU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ.

ÇEKMEKÖY İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ HARİTASI

YOL TARİFİ AL

Yol tarifi almak için üste bulunan "kutuya" adresinizi yazınız. Ardından "butona" basarak harita üzerinde yol tarifi alabilirsiniz.

EK BİLGİLER

Çekmeköy İlçe Nüfus Müdürlüğü Nerede? Çekmeköy İlçe Nüfus Müdürlüğüne Nasıl Giderim? Güncel çekmeköy nüfus müdürlüğü iletişim adresi neresi?

Çekmeköy İlçesine yeni taşınan birisi olarak "Çekmeköy Nüfus Müdürlüğü’ne nasıl gidilir", "Çekmeköy Nüfus Müdürlüğü nerede" sorularının cevabını vermek adına  www.yeni-kimlik.com sitesine yaşadığım bir mağduriyet nedeniyle yazı yazmak istedim. 

 

Bu yazıyı yazmamın sebebine gelecek olursak eğer, yeni taşındığım adreste nüfus müdürlüğünde yapmam gereken bir işlem için, nüfus müdürlüğünün adresi için herkes gibi internet üzerinden araştırarak adres almak istememle başladı. Ancak sonuç tam bir felaket. İnternette yazan bir çok yalan yanlış bilginin kurbanı oldum.

 

Saatlerimi olmayan bir adreste Çekmeköy Nüfus Müdürlüğüne aramakla geçti. Tabi beni yanlış yönlendiren ve içinde var olan bilgiyi teyit etmeden yayınlayan web sitelerine gereken yazıları da yazdım. Tabi laftan anlar, kendilerini bir zahmet düzeltmek zahmetine katlanabilirler ise.. 

 

GÜNCEL ÇEKMEKÖY NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ ADRESİ:


Çekmeköy Nüfus Müdürlüğü Çekmeköy Kaymakamlığının dışında farklı bir binada hizmet vermektedir. Dolayısı ile nüfus müdürlüğünde bir işlemi olan kişi yanlışlıkla Ekşioğlu Mahallesinde bulunan kaymakamlık binasına gitmesin.


Yukarıda adresini verip, aşağıda yol tarifini yaptığımız adres şuan en güncel adrestir. İnternette bulunan bir çok farklı adres vardır. Üzülerek ifade ediyorum ki bir çok farklı sitede taa yıllar öncesine ait adres yer almaktadır. Bizim sitemizde yer alan adres 22.08.2016 tarihi itibari ile teyit edilmiş adrestir.

ÇEKMEKÖY NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ YOL TARİFİ:


  • Yukarıda adresini yazdığımız Çekmeköy Nüfus Müdürlüğüne nasıl gidebilirsiniz? Çekmeköy İlçe Nüfus Müdürlüğü Çekmeköy'ün en meşhur Şahinbey Caddesinde yer almaktadır.

  • Madenler Durağını herkes bilir. Madenler durağına geldikten sonra yukarıya doğru yolu takip ettiğinizde Şahinbey Caddesine ulaşacaksınız. Söz konusu caddenin başlangıcında bir Benzin İstasyonu var. Şuan Madenler durağında Metro İstasyonunun ilk durağıda inşaa edilmektedir.
  • Caddeyi yukarı doğru takip ederken, Cadde üzerinde Özyurtlar Market, Çağr Market gibi marketleri göreceksiniz.
    Yine yolu takip ederken, Kuveyt Türk, Paşa Döner vs gibi bir çok işyeri bulunmaktadır.
  • Yolu takip ederken AKBANK'ın olduğu bina üzerinde. 


İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon Numarası :

0212 642 98 98 fax numarası ise : 0212 641 80 77


GÜNCEL ÇEKMEKÖY KAYMAKAMLIĞI ADRESİ


Çekmeköy Kaymakamlık Nerede? Ekşioğlu Mah., Saray Cd. No:8, Çekmeköy - İSTANBUL

Alemdağ Devlet Hastanesi (şuan Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı semt polikliniği olarak faaliyet yürüten) yanında yer almaktadır.
Telefon Numarası: (0216) 642 9797
Çalışma saatleri:
Hafta içi normal memur mesaisi olan 08:00 - 16:30 saatlerı arasında hizmet vermektedir. Hafta sonları ise kapalıdır.

ANAHTAR KELİMELER:
çekmeköy ilçe nüfus müdürlüğü
çekmeköy ilçe nüfus müdürlüğü adres
çekmeköy nüfus müdürlüğü telefon
çekmeköy nüfus müdürlüğü çalışma saatleri
çekmeköy nüfus müdürlüğü tel
çekmeköy nüfus müdürlüğü nereye taşındı
çekmeköy nüfus müdürlüğü nerede
çekmeköy nüfus müdürlüğü harita

Çekmeköy Nüfus Müdürlüğünün Adresinin İnternet Üzerinden Aranması Hakkında Analiz: 

Çekmeköy İlçesinin "ç" harfi ile başlaması internet aramalarında bazen sonuçları güç duruma düşürmektedir. cekmekoy ilce nufus mudurlugu (c - u - g  harflari yanlış aslında) , cekmekoy ilce nufus mudurlugu adres, cekmekoy ilce nufus mudurlugu telefonu, cekmekoy ilce nufus mudurlugu calisma saatleri, cekmekoy nufus mudurlugu tel, cekmekoy nufus mudurlugu nereye tasindi, cekmekoy nufus mudurlugu nerede

cekmekoy ilce nufus mudurlugu harita gibi değişik bir çok arama franksiyonu bulunmaktadır. 

Bu şekilde ki aramaların tabi en büyük neticesi aramalarda farklı sonuçların çıkması, gerçek arama sonuçlarına ulaşılamamasıdır. Gerçek ve doğru bilginin olduğu sayfalarda farklı varyasyonu olan aramalar yer almamaktadır. Bu sebepten aramalarınızı yaparken "ç"  ve "ü" gibi türkçe karakterleri c ve u şeklinde yazmadan en doğru şekilde yazmanız, daha doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır. 

Edit