Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı 2023 - Geri Sayım

Milli Eğitim Bakanlığı okul takvimini güncellemiş olup, 2023 Yaz Tatiline kaç gün kaldı geri sayımını aşağıdan takip edebilirsiniz. 

Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı

Milli Eğitim Bakanlığı'nın en son duyurusuna göre 2023 yaz tatili 16 Haziran 2023 tarihinde başlayacaktır. Okulların kapanmasına kaç gün kaldığını dilerseniz hemen yukarıda yaptığımız "2023 Yaz Tatili Geri Sayım" aracımızdan sürekli takip edebilirsiniz.

Güncel Bilgileri Takip Etmek İçin Bu Sayfamızı Takip Edebilirsiniz

Bu sayfamızı dilerseniz tarayıcınızda sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz. Okul takvimi konusunda güncel bilgileri bu sayfadan paylaşmaya devam edeceğiz. 

İkinci Dönem Ne Zaman Başlayacak?

3 Şubat 2023 tarihinde. 

İkinci Dönem Ara Tatili Ne Zaman

Normal şartlar içinde ikinci dönem ara tatili 17 Nisan 2023 - 20 Nisan 2023 tarihleri arasında 5 gün olarak yapılacaktı. Ancak söz konusu bu tatil süresi sömestir tatili ile birleştirildi. İkinci dönem ara tatili için bu sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir duyuru yapılması halinde gerekli açıklamaları bizlerde buradan paylaşacağız.

2023 Yaz Tatiline Kaç Gün Kaldı

2023 yaz tatiline kaç gün kaldığını sürekli olarak yukarıda yer alan sayacımızdan takip edebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığının tarihlerde herhangi bir güncelleme yapması durumunda sayacımız hemen güncellenecektir. Şu anki takvime göre yaz tatili 16 Haziran 2023 tarihinde başlayacaktır. 

2023 - 2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Ne Zaman Başlayacak?

Okulların kapanmasına kaç gün kaldı  konusunda arama yapanların merak ettiği diğer bir soru yaz tatilinin ne zaman biteceği ve bir sonraki Eğitim yılının ne zaman başlayacağı sorusudur:  Bir sonraki Eğitim ve Öğretim Yılı MEB tarafından henüz açıklanmadı.